Napíšte nám

Vážený návštevník

Ak sa chcete niečo spýtať, alebo informovať viac o našej práci tak budeme veľmi radi ak nám napíšete prostredníctvom tohoto formulára kontakt na Vás a my Vám určite zodpovieme všetky Vaše otázky.

Prihláste sa na odber noviniek

Vážený návštevník

chcete byť pravidelne informovaný o našich novinkách zo sveta krbov?
Práve na tomto mieste sa môžete prihlásiť k odberu noviniek. Pravidelne budete informovaný o novinkách zo sveta ale aj o našich realizáciách, školeniach a rozhodne nebudú chýbať ani inšpirácie.

Ďakujeme za Váš záujem.
Vaše osobné údaje budú použité výlučne pre naše potreby a nebudú poskytnuté tretím stranám. Svoj súhlas so zasielaním propagačných e-mailov môžete kedykoľvek odvolať.

Ak máte čas , môžete "prelúskať", prezentačné katalógy našich partnerov. Katalógy sú krásne nafotené a textovo veľmi obsažné . Radi v nich listujeme aj my. Dodávajú nám silu inšpirácie pre ďalšiu tvorivú robotu. Dozviete sa zaujímavé informácie o kachliarskej práci , o kachliasrkych materiáloch a o možnostiach vybrať pre vás , presný a vhodný spôsob získania tepla a pôžitku z krbu , pece , hypokkaustu. Každý katalóg je zameraný na niečo iné napr. na krbové vložky, na komíny, na systémy riešenia krbu, na dizajn , na nádherné zrealizované stavby. Je možné , že práve vy v nich nájdete kúsok kachliarskeho sveta aj pre seba. Katalógy cenníkov vám zase , môžu priblížiť, dať informácie , čo "taká nádhera stojí". Dobré čítanie.  

Predbežná kalkulácia

Máte záujem o vypracovanie predbežnej
cenovej kalkulácie krbu?
Vyplnte náš dotazník a my Vám ju vypracujeme. Chcem kalkuláciu

Kontakt

Design Krby Gálik s.r.o.
Martina  Benku 17
977 03 Brezno, slovakia