Napíšte nám

Vážený návštevník

Ak sa chcete niečo spýtať, alebo informovať viac o našej práci tak budeme veľmi radi ak nám napíšete prostredníctvom tohoto formulára kontakt na Vás a my Vám určite zodpovieme všetky Vaše otázky.

Prihláste sa na odber noviniek

Vážený návštevník

chcete byť pravidelne informovaný o našich novinkách zo sveta krbov?
Práve na tomto mieste sa môžete prihlásiť k odberu noviniek. Pravidelne budete informovaný o novinkách zo sveta ale aj o našich realizáciách, školeniach a rozhodne nebudú chýbať ani inšpirácie.

Ďakujeme za Váš záujem.
Vaše osobné údaje budú použité výlučne pre naše potreby a nebudú poskytnuté tretím stranám. Svoj súhlas so zasielaním propagačných e-mailov môžete kedykoľvek odvolať.

Sme spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti návrhov riešení, dodania materiálu a neodmysliteľnej realizácie krbových diel v podobe teplovzdušných krbov, kachľových pecí, sporákov a akumulačných stavebných diel. 

Sústredíme sa na budovanie krbov v súčinnosti so svetovým trendom efektivity a využiteľnosti prírodných zdrojov v duchu estetických hodnôt súčasného moderného človeka.

Špičkoví krbárski majstri firmy DESIGN KRBY GÁLIK, s.r.o., ktorí  dnes realizujú diela vo vašich interiéroch. Svojimi skúsenosťami nadväzujú na tradície majstrov peciarov Horehronia a Pohronia – regiónov, kde využitie vlastností ohňa bolo nielen súčasťou životného štýlu ale najmä neodmysliteľným zdrojom života.  

Prístup zamestnancov firmy pri jednotlivých realizačných krokoch korešponduje s citlivým prístupom k požiadavkám klienta a úctou voči tradícii. Na druhej strane prihliadame na nekompromisnosť nárokov súčasnej doby v podobe bezpečnosti, dizajnovej originality prvkov, ale najmä nenáročnosti obsluhy. 

Máte otázky na ktoré by ste chceli odpoveď?

Neváhajte a napíšte nám

Potrebujete rýchlo rozkúriť v krbe, no oheň vám vyhasína, alebo podpálené drevo len dymí? Prečítajte si naše rady a rozkúrte vo vašom krbe ihneď!

Kontakt

Design Krby Gálik s.r.o.
Martina  Benku 17
977 03 Brezno, slovakia