Napíšte nám

Vážený návštevník

Ak sa chcete niečo spýtať, alebo informovať viac o našej práci tak budeme veľmi radi ak nám napíšete prostredníctvom tohoto formulára kontakt na Vás a my Vám určite zodpovieme všetky Vaše otázky.

Prihláste sa na odber noviniek

Vážený návštevník

chcete byť pravidelne informovaný o našich novinkách zo sveta krbov?
Práve na tomto mieste sa môžete prihlásiť k odberu noviniek. Pravidelne budete informovaný o novinkách zo sveta ale aj o našich realizáciách, školeniach a rozhodne nebudú chýbať ani inšpirácie.

Ďakujeme za Váš záujem.
Vaše osobné údaje budú použité výlučne pre naše potreby a nebudú poskytnuté tretím stranám. Svoj súhlas so zasielaním propagačných e-mailov môžete kedykoľvek odvolať.

 

Sme spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti návrhov, realizácií a servisu krbových diel. Vďaka našim zručnostiam a znalostiam vám ponúkame špičkovú kvalitu v oblasti výstavby teplovzdušných krbov, kachľových pecí, sporákov a akumulačných krbových diel.

Tvoríme diela v súčinnosti s najnovšími technickými štandardmi s použitím dlhotrvajúcich materiálov. Sústredíme sa na efektivitu využitia krbov a nezabúdame ani na vaše estetické a dizajnové požiadavky.

Neprestávame sa učiť novým veciam. Pracujeme na sebe a neustále sa snažíme prinášať do nášho remesla inovácie, ktoré nás aj vás posúvajú na vyššiu úroveň. Odovzdávame vám len kvalitne odvedenú prácu, pretože vieme, že pre vás tvoríme diela na dlhý čas.

 

Kontakt

Design Krby Gálik s.r.o.
Martina  Benku 17
977 03 Brezno, slovakia