Napíšte nám

Vážený návštevník

Ak sa chcete niečo spýtať, alebo informovať viac o našej práci tak budeme veľmi radi ak nám napíšete prostredníctvom tohoto formulára kontakt na Vás a my Vám určite zodpovieme všetky Vaše otázky.

Prihláste sa na odber noviniek

Vážený návštevník

chcete byť pravidelne informovaný o našich novinkách zo sveta krbov?
Práve na tomto mieste sa môžete prihlásiť k odberu noviniek. Pravidelne budete informovaný o novinkách zo sveta ale aj o našich realizáciách, školeniach a rozhodne nebudú chýbať ani inšpirácie.

Ďakujeme za Váš záujem.
Vaše osobné údaje budú použité výlučne pre naše potreby a nebudú poskytnuté tretím stranám. Svoj súhlas so zasielaním propagačných e-mailov môžete kedykoľvek odvolať.

 

Sme skupina pracovitých , priateľských , dobre naladených ľudí. Máme radi kachliarske remeslo, vychádzame z tradícií našich predkov. Navrhneme a realizujeme pre Vás vhodné riešenia získavania tepla. Našou prácou sme navštívili Slovensko , Česko , Rakúsko.

Sme členmi Cechu kachliarov.

Máme náležité vedomosti , podporené vzdelávacími programami dodávateľských firiem a Cechu kachliarov. Búrame klišé, prinášame do nášho remesla nové myšlienky a inovácie, ktoré nás aj vás posúvajú na vyššiu úroveň. 

Sme si vedomí , že tvoríme krby, kachle , pece , hypokausty, sporáky , záhradné grilovacie zostavy na dlhý čas. Podľa toho sa sústredíme na estetiku a účel použitia, súčasne s prvým najdôležitejším princípom v kachliarstve, ktorým je bezpečnosť stavieb za každých okolností, bezpečná prevádzaka.

Tvoríme a plníme Váš sen  o hodnotnej , peknej , účelne využitej stavby , ktorá dobre vyzerá a dodáva sálavé teplo. Predstavujete si ako Vás nahrieva slniečko? Tak nahrievajú spokojných majiteľov naše kachliarske stavby.  

Neváhajte,  telefonujte , napíšte cez kontaktný webový formulár , pošlite e-mail.  Tešíme sa na spoluprácu.

 

Kolektív spoločnosti Design Krby Gálik s.r.o.  

 

 

Kontakt

Design Krby Gálik s.r.o.
Martina  Benku 17
977 03 Brezno, slovakia